ארבע שנים לבלוג – ומעבר לפורמט חדש

כך נראה העיצוב הישן , מורכב מציורים שלי, ותמונה.  הרכבתי אותו,בעזרת רונ יקיסרי.

ארבע שנים לבלוג      (נכתב ב 13.11.20)

ההתחלה היתה בנובמבר 2016 . בקרוב ימלאו לבלוג ארבע שנים.

התמדתי עם הכתיבה, והבלוג התרחב.

בשנה האחרונה, החל מאפריל,  עבדתי בעזרת מישהי מהתחום על החלפת הפורמט.התכנים המרובים מצדיקים פיצול יותר ברור.ניווט יותר נוח.יש לי רצון להעלות תכנים נוספים. אירועי הקורונה, הקשו על ההתמדה בהכנת השינויים, אבל לאחרונה חזרתי להקדיש זמן להשלמת השינוי.

העיצוב הראשוני נבע מהצורך שלי להציג את הצד היצירתי שלי. למעשה בניתי את התמונה הראשית, כאמירה שלי. הפעם יש מדור נפרד וייעודי בו צד זה יקבל חשיפה.

עבדתי עם תמונות שאני צילמתי, למעלה מ90% מהתמונות. תמונות אחדות צילמו עבורי, או קיבלתי. הרבה מהצמחים המצולמים, הם גידול שלי, לעיתים ממש מזרעים נבטים, או ייחורים שאספתי או הכנתי. צמחים אחרים- מסביבתי הקרובה. בעיסוק העיקרי שלי אני עדיין מגדלת צמחים, ונושא זה מוצא את ביטויו בבלוג.

אינני מרחיקה הרבה מהמקום בו גדלתי, גידלתי את ילדיי, ואת המשק האורגני. אבל המחשבות שלי שואבות ממקורות שנמצאים בכול מיני מקומות בעולם, והחשיבה שלי מקיפה את הנעשה, דרך התבוננות מזוויות שונות. נוגעת בתחומים רבים, אך כמובן שלא בהכול.

במהלך השנים התבוננתי בדברים מנקודת מבט אישית. גם לזה יש ביטוי בבלוג.

במהלך שנות קיום הבלוג  עקבתי אחרי הכניסות לבלוג, וחיברתי אותו לדפי הפייסבוק שלי.יודעת שהתוכן הכי פופולרי הוא  תחום הגינון.

יש לי תכנים שנמנעתי להכניס – מחשבות רבות בנושא הסביבתי. בשנים אלו השתדלתי להתרחק מנושא זה, שמלווה אותי ביום יום, במחשבות ובמעשים, בגלל אופן ההתבוננות שלי בדברים. תכני הבעיות הסביבתיות מערערים במידה רבה את הלגיטימיות של כול תבניות החיים המוכרות. נראה שבהמשך אחפש דרך איך להציג נושא זה.

הבלוג החדש מנובמבר 2016   מעבר לפורמט חדש  בנובמבר 2020 . תודה כול מי שעזר לי בדרך. ולכול מי שקרא, ובכך עודד אותי להמשיך.

מקווה שהכתיבה תמשיך לנבוע ממני, בתחומים רבים, ושיימצאו קוראים שיגלו בה עניין.

היום, החל מהערב- הפורמט החדש !

איריס הביצות -פריחה. צולם בחלקה שלי באפריל שנה זו. הצמח מריבוי שלי , מזרעים. צמח בר מקומי

השאר תגובה